Smartbed Book pionowe łóżko w szafie z półkami

Smartbed Book pionowe łóżko w szafie z półkami

Nasza firma dba o najwyższą jakość usług już na pierwszych etapach życia produktu. Jesteśmy dystrybutorem mebli wyposażonych w rozwiązania na miarę XXI wieku, które znacząco podnoszą komfort użytkowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób posiadających małe mieszkania oraz jednoosobowe kawalerki. Innowacyjny system meblowy Smartbed Book łączący półkę z tapczanem do spania, tworząc niezwykle niekonwencjonalny półkotapczan.

Dzięki zastosowaniu wysokorozwiniętej technologii półkotapczan składa się i rozkłada przy niewielkim nakładzie naszej energii niemalże w minutę.
Jeżeli posiadasz niewielkie mieszkanie i niezwykle cenisz sobie funkcjonalność połączoną ze stylem półkotapczan to rozwiązanie przygotowane specjalnie dla Ciebie. Zaufaj specjalistom w dziedzinie ergonomii i wygody, postaw na funkcjonalny mebel, który nie tylko dopasuje się do Twojej przestrzeni, ale uczyni ją lepszą i znacznie przyjaźniejszą na co dzień.

Smartbed Book pionowe łóżko w szafie rozkładane z półkami
Mechanizm Smartbed Book pionowe łóżko w szafie z półkami

Łóżko wyposażone jest w solidny metalowy stelaż z drewnianymi bukowymi listwami, które dodając sprężystości, zwiększają komfort snu. Za głową stylowe wezgłowie w tapicerowane kwadraty w różnych wariantach wysokości. Obicie miękką, estetyczną tkaniną w bogatej ofercie kolorystycznej do wyboru. Dodatkowo na bokach ramy łóżka listwy świetlne, które umilą przytulne, pełne relaksu wieczory. Objęte są ponadto 10 letnim programem gwarancyjnym.

Wymiary standardowe zewnętrzne łóżka podwójnego:
157 x 220 cm; 177 x 220 cm; 197 x 220 cm
Wymiary materaca:
140 x 200 cm; 160 x 200 cm; 180 x 200 cm.
Maksymalna wysokość – 22 cm
Głębokość zabudowy: 40 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez pojedynczą metalową podstawę: 150 kg
Maksymalna waga obsługiwana przez podwójną podstawę: 200 kg
Obudowa łóżka i półki:
Korpus łóżka wykonany został z płyty meblowej. Grubość korpusu – 36 mm. Panel frontowy oraz tył łóżka wykonano z płyty o grubości 18 cm. Wszelkie materiały wykorzystane do budowy łóżka cechują się ponadczasową żywotnością oraz odpornością na różnego rodzaju zniszczenia.
Wzór łóżka został opatentowany.

W celu uzyskania ceny prosimy o kontakt

Rozlożone Mechanizm Smartbed Book pionowe łóżko w szafie z półkami
Rozmiary Smartbed Book pionowe łóżko w szafie z półkami

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania.

Menu