Smartbed O Sofa poziome łóżko w szafie

Smartbed O Sofa poziome łóżko w szafie

Rozkładane łóżko z sofą poziome . Mebel do kawalerek i małych mieszkań, zaprojektowany w myśl nowoczesnej technologii. Łączymy niemożliwe – zachowując pełną wygodę i komfort użytkowy, oszczędzamy przestrzeń. Dzięki temu, potrafimy połączyć w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z
wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Przestrzeni dziennej dedykowana jest piękna sofa – miękka, wygodna i przestronna. Pozwoli wygodnie spędzać czas przed telewizorem i spełni oczekiwania całej rodziny. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Objęte są ponadto 10 letnim programem gwarancyjnym.

Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników (zwiększona łatwość rozkładania i tylko jedna krótka chwila na wykonanie tej czynności) w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka. Od spodu mocny, stalowy stelaż i wspierające konstrukcję, solidne nogi, całość wzmocniona mimośrodami. Pod materacem drewniany stelaż z bukowych listew, dzięki któremu śpi się jeszcze wygodniej.

Łozko transform Smartbed O Sofa poziome łóżko w szafie
Mechanizm Smartbed O Sofa poziome łóżko w szafie

Wymiary standardowe  zewnętrzne  łóżka podwójnego:
220 x 158 cm- do materaca 200x 140
220 x 178 cm- do materaca 200x 160
220 x 198 cm- do materaca 200x 180
Głębokość zabudowy: 40 cm
Wymiary sofy:
Szerokość: 236 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 58 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez pojedynczą metalową podstawę: 150 kg / podwójną: 200 kg
Obudowa łóżka :
Korpus łóżka wykonany został z płyty meblowej o grubości 36 mm.
Panel frontowy oraz tył łóżka wykonano z płyty o grubości 18 cm.
Wzór łóżka został opatentowany.

W celu uzyskania ceny prosimy o kontakt

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania.

Menu