Smartbed Single poziome łóżko chowane w szafie z biurkiem

Smartbed Single poziome łóżko chowane w szafie z biurkiem

Produkowane oraz dystrybuowane przez nas meble charakteryzują się wysoką jakością oraz niezwykłą trwałością. Meble transformersy zostały wyposażone w nowoczesne mechanizmy, które sprawiają, iż są one jednymi z czołowych tego typu mebli w Polsce. System mebli wielofunkcyjnych powstał w odpowiedzi na potrzeby Klienta, dla którego jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze mebli jest wielozadaniowość oraz praktyczność. Meble Smartbed łączą w sobie niewielki rozmiar oraz niesamowitą funkcjonalność, dzięki czemu są najczęściej wybieranymi rozwiązaniami dedykowanymi do niewielkich mieszkań.

Małe przestrzenie bardzo często przysparzają wiele problemów podczas aranżacji wnętrz. Trudno jest zachować maksimum elegancji przy jednoczesnym dbaniu o wysoką funkcjonalność i imponujący wygląd. Model łóżka Smartbed Single łączy ze sobą niestandardowe elementy wyposażenia, takie jak łóżko z biurkiem, po to by zaproponować Klientowi produkt zaspokajający wszelkie potrzeby współczesnych użytkowników. Projekt łączy w sobie łóżko, które bez problemu można schować w szafie oraz wygodne, ustawne biurko. Objęte są ponadto 10 letnim programem gwarancyjnym.

Smartbed Single poziome łóżko schowane w szafie z biurkiem
Mechanizm Smartbed Single poziome łóżko schowane w szafie z biurkiem

Wymiary standardowe zewnętrzne łóżka:
219×115 cm ; 219×125 cm
Wymiar materaca:
200×90 cm ; 200×100 cm
Głębokość:40 cm

Maksymalna waga obsługiwana przez metalową podstawę: 150 kg
Maksymalna waga obsługiwana przez biurko: 15 kg
Obudowa łóżka:
Korpus łóżka wykonany został z płyty meblowej o grubości 36 mm. Panel frontowy oraz tył łóżka wykonano z płyty o grubości 18 cm
Do budowy łóżka z biurkiem Tandem wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, które są niezwykle odporne na różnego rodzaju zniszczenia i działanie czasu.
Wzór łóżka został opatentowany.

W celu uzyskania ceny prosimy o kontakt

rozmiary Smartbed Single poziome łóżko w szafie z biurkiem

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania.

Menu