Smartbed V Desk pionowe łóżko w szafie z biurkiem

Innowacyjna koncepcja systemu meblowego – łóżko z biurkiem w jednym. Za dnia wygodna przestrzeń do pracy lub zgrabne biurko w pokoju młodzieżowym, nocą komfortowe, jednoosobowe łóżko. Dzięki przemyślanej, nowoczesnej koncepcji, meble do kawalerki przestały być wyzwaniem. Nasze systemy Smartbed to dopracowany, inspirowany włoskim pięknem styl i dopięta na ostatni guzik wygoda funkcjonalna, potrafimy połączyć oba te aspekty, projektując meble idealne.

Odsłona dzienna to gładkie plecy z laminowanej płyty w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru i gładki, funkcjonalny blat. Ergonomiczna wysokość gwarantuje wygodę podczas pracy. Nienarzucający się stylem mebel, pozwala na łatwą aranżację w każdym wnętrzu. Odsłona nocna to komfortowe, jednoosobowe łóżko. Blat biurka składa się, tworząc ze wspornikiem i dodatkowymi nogami system, na którym łóżko stabilnie stoi. Na nim wspiera się stalowa rama wykonana z lakierowanej stali i spajana specjalnymi mimośrodami. Objęte są ponadto 10 letnim programem gwarancyjnym.

Portrait image placeholder
Portrait image placeholder

Na niej zaś, drewniany stelaż z bukowych listew, które dodając sprężystości, zwiększają komfort snu. Za głową stylowe wezgłowie w tapicerowane kwadraty w różnych wariantach wysokości. Obicie miękką, estetyczną tkaniną w bogatej ofercie kolorystycznej do wyboru. Dodatkowo na bokach ramy łóżka listwy świetlne, które umilą przytulne, pełne relaksu wieczory.

Wymiary standardowe zewnętrzne łóżka podwójnego:
157×220 cm; 177×220 cm; 197×220 cm
Wymiary materaca:
140×200 cm; 160×200 cm; 180×200 cm
Głębokość zabudowy:40cm

Maksymalna waga obsługiwana przez metalową podstawę: 200 kg
Obudowa łóżka oraz blat biurka:
Korpus łóżka wykonany został z płyty meblowej firmy Kronodesign o grubości 36 mm Panel frontowy oraz tył łóżka wykonano z płyty o grubości 18 cm.

Wzór łóżka został opatentowany.

W celu uzyskania ceny prosimy o kontakt

Portrait image placeholder

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania.

Menu