Portrait image placeholderav

Smartbed V Sofa Box to łóżko w szafie z sofą

dla tych, którzy od wielofunkcyjnych mebli oczekują jeszcze więcej. W tym rozwiązaniu sofa posiada dodatkowe walory użytkowe. Przestronny pojemnik pod siedziskiem sofy to miejsce do przechowywania „awaryjnej” pościeli (łóżka w szafie nie wymagają ścielenia i chowania pościeli) lub innych rzeczy codziennego użytku. Oparciem kanapy są miękkie duże poduchy, które po rozłożeniu łóżka mogą być wykorzystane jako zagłówek. Sofa nie jest przytwierdzona do frontu łóżka, co daje nowe możliwości aranżacji wnętrza.

Meble kompaktowe do jakich należą łóżka w szafie, dają wiele możliwości aranżacji małych pomieszczeń, oszczędzających przestrzeń i ułatwiających codzienne użytkowanie. Najlepszym tego przykładem jest Smartbed V Sofa Box.

W przeciwieństwie do Smartbed V Sofa szerokość sofy Smartbed Box nie jest ograniczona szerokością materaca. Można w tym przypadku do łóżka o szerokości 140 cm zamówić sofę nawet o szerokości 200 cm. Sofa nie musi być przymocowana do konstrukcji łóżka dzięki czemu w sytuacjach awaryjnych może służyć jako dodatkowy jednoosobowy tapczanik do spania.

Portrait image placeholder
Portrait image placeholder

Ponieważ w tym rozwiązaniu wielkość sofy nie jest ograniczona szerokością łóżka, sofa może mieć dowolną długość, nawet do 200 cm. Jako samodzielny mebel może być dowolnie ustawiona wzdłuż obudowy łóżka. A jeśli tego wymaga aranżacja wnętrza, może być meblem asymetrycznym, np. wyłącznie z jednym podłokietnikiem.

Małe salony często muszą pomieścić wielu gości. Dzięki temu, że sofa nie jest przytwierdzona do frontu łóżka w szafie, może być dodatkowym, wygodnym miejscem do spania. Jeden mebel wielofunkcyjny, a tak wiele możliwości. Niezawodność łóżka w szafie potwierdza 10 letnia gwarancja na bezawaryjne działanie mechanizmy otwierania i zamykania. Dzięki niemu salon zmienia się w sypialnię łatwo i wygodnie w zaledwie kilkanaście sekund.

W celu uzyskania ceny prosimy o kontakt

Portrait image placeholder
Portrait image placeholder

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania.

Menu