Portrait image placeholder

Smartbed V Sofa podwójne pionowe łóżko w szafie z sofą

Sofa z wygodnym łóżkiem w jednym – meble kompaktowe do małych mieszkań. Ta propozycja zaprojektowana została dla tych, którzy nie dysponują dużym metrażem lub cenią sobie wolną przestrzeń w mieszkaniu, ale nie lubią rezygnować z wygody. Spanie na małych sofach nie należy zwykle do wygodnych. Smartbed-V Sofa rozkłada się pionowo – sofa znika, a w jej miejscu pojawia się wygodne, dwuosobowe łóżko.

Przestrzeń dzienna to szeroka kanapa, która doskonale uzupełni aranżację salonu. Wygodna i zapewniająca komfortowy relaks przed telewizorem. Za sofą gładka, elegancka płyta laminowana w wybranym kolorze. Wersja nocna to natomiast pełnowymiarowe łóżko dwuosobowe ze strefowym materacem. System składania/rozkładania bazuje na gazowych siłownikach, które pozwalają wykonać proces w mniej niż minutę, bez użycia siły. To bardzo proste. Rozłożone łóżko oparte jest na solidnej, stalowej ramie z bocznymi wspornikami. Konstrukcja wzmacniana jest spajającymi mimośrodami. Na niej umieściliśmy dwudzielny stelaż z bukowych listew, który zwiększa komfort snu.

Portrait image placeholder
Portrait image placeholder

Dla zwiększenia atrakcyjności i wygody, za głową tapicerowane wezgłowie. Miękka tkanina, tapicerowana w formie tabliczki czekolady – kolor obicia w bogatej ofercie do wyboru. Wybrać można również wysokość tapicerowania. Nasze systemy sprawdzają się doskonale jako meble do kawalerek i małych mieszkań. Dzięki nim zachowana zostaje absolutnie największa możliwa oszczędność miejsca w aranżacji, ale wygoda pozostaje wciąż na pierwszym miejscu. Objęte są ponadto 10 letnim programem gwarancyjnym.

Wymiary standardowe  zewnętrzne  łóżka podwójnego:
157 x 220 cm- do materaca 140×200
177 x 220 cm- do materaca 160 x200
197 x 220 cm- do materaca 180×200
Głębokość zabudowy: 40cm
Wymiary sofy:
Szerokość: 1796 / 1996 / 2196 mm
Głębokość: 800 mm
Wysokość: 580 mm

Maksymalna waga obsługiwana przez pojedynczą metalową podstawę: 150 kg / podwójną: 200 kg
Obudowa łóżka :
Korpus łóżka wykonany został z płyty meblowej o grubości 36 mm.
Panel frontowy oraz tył łóżka wykonano z płyty o grubości 18 cm.

Wzór łóżka został opatentowany.

W celu uzyskania ceny prosimy o kontakt

Portrait image placeholder

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania.

Menu