Łóżko rozkładane Concept Pro, które pozwoli doskonale zaaranżować przestrzeń mieszkalną. Teraz w mgnieniu oka można zmienić salon w przytulną i funkcjonalną sypialnię.
Dzięki stabilnej konstrukcji oraz zastosowaniu szczebelkowego stelaża na metalowej ramie, łóżko Concept Pro gwarantuje komfortowy wypoczynek.
Mebel wyposażony jest w pasy spinające pościel, dzięki czemu jest jednocześnie pojemnikiem na pościel, a ścielenie łóżka zajmuje zaledwie kilka sekund.
Autorski mechanizm blokujący zapewnia bezpieczne otwieranie i zamykanie, zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem.
Półkotapczan wyposażony jest w sprężynowy mechanizm rozkładania, który umożliwia regulację naciągu sprężyn. Dzięki takiemu mechanizmowi łóżko nie otworzy się samoczynnie, a jego składanie i rozkładanie jest lekkie i łatwe.
Łóżko dostępne jest w wersji pionowej oraz poziomej.

Do materaca 90×200 cm
Wymiary: szerokość: 215cm, wysokość: 107cm, głębokość: 46cm (po rozłożeniu: 127cm)
Cena: 1850 zł

Do materaca 120x200cm
Wymiary: szerokość: 215cm, wysokość: 137cm, głębokość: 46cm (po rozłożeniu: 157cm)
Cena: 2050 zł

Do materaca 140x200cm
Wymiary: szerokość: 215cm, wysokość: 157cm, głębokość: 46cm (po rozłożeniu: 177cm)
Cena: 2200 zł

Wszystkie łóżka dostępne są w kolorach:
biały,
biały połysk (za dopłatą 300zł),
dąb sonoma

Ceny nie zawierają materaca. Materace, jakie polecamy do tych łóżek powinny mieć maksymalną wysokość 18 cm i możecie je Państwo zakupić u nas.
Organizujemy także transport i kompletny montaż mebla u Państwa.
Do zestawów dostępne są także szafki boczne oraz nadstawki lub półki wiszące. Można je obejrzeć na innych naszych stronach:
https://bravvo.pl/szafki-boczne/
https://bravvo.pl/nadstawki/

*do bezpiecznego korzystania z mebla niezbędne jest wcześniejsze przymocowanie go do ściany. Zestaw montażowy dołączony jest do opakowania. Półkotapczan jest mocowany do ściany za pomocą specjalnych okuć.

Menu